Apie mus


E-MOLAS – tai prekybos centruose MOLAS Kaune ir Klaipėdoje esančių parduotuvių prekių internetinė platforma.

Internetinė platforma e-molas.lt nėra tiesioginis prekių pardavėjas, siuntėjas ir neatsako už prekių kokybę bei prekių pristatymus ir grąžinimus.

Internetinėje platformoje e-molas.lt pateikiamos prekybos centruose MOLAS esančių parduotuvių prekės. Išsirinkę patikusią prekę ir norėdami ją įsigyti bei paspaudę mygtuką PIRKTI Jūs būsite nukreipti į nurodytos parduotuvės internetinę parduotvę, kur galėsite tiesiogiai tą prekę įsigyti. Jei tam tikra parduotuvė neturi internetinės pardutuvės tuomet paspaudę mygtuką PIRKTI rasite užklausos formą ir ją užpildę galėsite tiesiogiai susisiekti su parduotuve dėl tam tikros prekės, jos kainos, pirkimo ir pristatymo galimybių.

Jei internetinėje platformoje e-molas.lt nurodytos prekių kainos ar kita informacija nesutampa su kainomis/ kita informacija konkrečioje prekybos centro MOLAS parduotuvėje ar konkrečios parduotuvės internetiniame puslapyje, prašome vadovautis konkrečioje parduotuvėje pateikta/ konkrečios parduotuvės internetiniame puslapyje skelbiama informacija.

KAUNAS
KLAIPĖDA
KAUNAS
KLAIPĖDA